Vyhledávání


Kontakt

Wellness-studio
Novohradská 1452/1
1. patro, č. 103
České Budějovice
370 01

+420 739 006 571

E-mail: wellness-studio@seznam.cz

Anketa

Jak často si dopřáváte masáže?

O nás

Vytvořili jsme pro Vás relaxační studio v moderním a příjemném designu, které naplňuje naší představu o vysoké kvalitě a klidném prostředí. Je naším cílem, abyste se u nás cítili uvolněně a naplno si užili zasloužený odpočinek.

Už z dálky Vás přivítá příjemné aroma vonných olejů a tóny relaxační hudby. Čeká na Vás široká nabídka masáží a kosmetických procedur, záleží jen na Vašem přání a náladě, zda dáte přednost masáži ztuhlé šíje, unavených zad nebo ulevíte stresu díky speciální indické masáži hlavy a šíje.

Pro náročnější z Vás jsme připravili hloubkovou masáž metodou baňkování, anticelulitidovou masáž s ozónovým zábalem, masáže lávovými kameny z Peru a v neposlední řdě také přírodní lifting obličeje. Novinkou je jemná lymfatická drenáž, která posiluje imunitní systém a vyhlazuje nerovnosti pokožky.

Sladkou delikatesou je voňavá čokoládová masáž s horkým zábalem a detoxikační masáž včelím medem. Relaxační procedury zakončíte odpočinkem, abyste si mohli pocit uvolnění vychutnat až do úplného konce.

Wellness-studio klade důraz na používání přírodních preparátů a olejů nejvyšší kvality. Naše nabídka obsahuje i masáž domácím třezalkovým olejem, který je vyráběn z třezalky tečkované ( Hypericum perforatum) sbírané tradičně 24.6. v den svátku Svatého Jána, kdy mají bylinky podle pověstí kouzelnou moc.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.